Zydu Str Two Bedrooms Apartment By Urban Rent

  • 42 м²
  • 2 спальні
  • 1 ванна кімната

Zydu Str Two Bedrooms Apartment By Urban Rent Vilnius пропонують близькість до таких туристичних визначних пам'яток, як Костел св Казимира, що всього за 6 хвилин ходьби. Апартаменти розташовані в межах 1.2 км від залізничного вокзалу Vilnius Bus та приблизно за 10 хвилин пішки від автовокзалу Uzupio st.

Це помешкання оснащене ванною кімнатою, в якій є фен і рушники. Крім того, є окремий туалет, душ і пральна машина.

Поряд зі зручностями для самостійного приготування їжі, такими як повністю обладнана кухня, Zydu Str Two Bedrooms Apartment By Urban Rent пропонують гостям обідню зону.

Костел Всіх Святих знаходиться в межах 0.8 км від апартаментів, а Вільнюська телевежа - на відстані 4.6 км від місця. Палац Великих Князів знаходиться за кілька кварталів від помешкання. В межах 25 хвилин пішої прогулянки від Zydu Str Two Bedrooms Apartment By Urban Rent знаходиться Литовська національна бібліотека імені Мартінаса Мажвідаса. Міжнародний Вільнюса розташований на відстані 5 км від апартаментів.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Zydu Str Two Bedrooms Apartment By Urban Rent Вільнюс
Cottage In Old Town
Ціна лише для моб. пристроїв

Cottage In Old Town

9.2
Блискуче 5 відгуків
45 м від помешкання
Vilnius Old Town Apartments
Ціна лише для моб. пристроїв

Vilnius Old Town Apartments

8.3
Дуже Добре 28 відгуків
83 м від помешкання
USD 76 USD 68
за ніч
Luxury Old Town Apartment
Ціна лише для моб. пристроїв

Luxury Old Town Apartment

9.4
Блискуче 47 відгуків
84 м від помешкання
USD 232 USD 209
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Міжнародний аеропорт Вільнюса
    6 км

    Залізничні вокзали

    Vilnius Bus Station
    1.1 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Послуги на території

    • Цілодобова стійка реєстрації

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    В номерах

    • Опалення
    • Зона відпочинку
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Обідній стіл

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина
    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Детектори диму

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 11:00
    Часті питання
    • У Zydu Str Two Bedrooms Apartment By Urban Rent можна розмістити домашніх тварин?
      У Zydu Str Two Bedrooms Apartment By Urban Rent не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • У цій квартирі є кухня?
      В цій квартирі гості знайдуть повністю обладнану кухню з електрочайником, холодильником і кухонним приладдям.
    • Квартира Zydu Str Two Bedrooms Apartment By Urban Rent розташована біля залізничного вокзалу?
      Залізничний вокзал Vilnius Bus розташований за кілька кварталів від квартири Zydu Str Two Bedrooms Apartment By Urban Rent.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Міжнародний аеропорт Вільнюса
    6 км

    Залізничні вокзали

    Vilnius Bus Station
    1.1 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Zydu Str Two Bedrooms Apartment By Urban Rent Вільнюс

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити